Zall-Herr, makinë moderne kundër minave dhe artilerisë
Ministria e Mbrojtjes është pajisur për herë të parë me automjetet Avaris, makina të projektuara për mbrojtjen kundër minave dhe artilerive. Mjeti i blinduar është dorëzuar në Komandën e Forcave Speciale në Zall- Herr.


ceremoni ka marrë pjesë ministri i Mbrojtjes, shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA dhe ambasadorja franceze në Tiranë, Christine Moro. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2012, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori