Zall Herr, dëmtohet xhamia
Një pjesë e xhamisë së Zall Herr-it në Tiranë është dëmtuar si pasojë e një zjarri që përfshiu atë mëngjesin e sotëm. Forca të shumta të zjarrëfikësve kanë ndërhyrë duke neutralizuar dhe shuar zjarrin në xhami.

Ndërkohë janë ende të paqarta shkaqet e rënies së zjarrit. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2013, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori