E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Xhuka nuk hetoi asnjë deklaratë pasurie gjatë 2013-s
Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive nuk ka kryer asnjë hetim dhe nuk ka bërë asnjë kallëzim penal për shkelje të ligjit gjatë vitit 2013. Sipas një raportit të fundit të kryetarit të ri të ILDKP, Shkëlqim Ganaj vetëm për muajin mars, ILDKP ka dërguar për kallëzim penal gjashtë persona, që akuzohen për fshehje të pasurisë.

Sipas Ganajt, paraardhësja e tij Zana Xhuka është përgjegjëse për shkelje financiare, pasi nuk ka paguar sigurimet dhe ka prerë disa fletë udhëtimi në ditë festash. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2014, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori