Xhisiela tregon vështirësitë: Rashë 12 kg pas ngjarjes
Xhisiela Maloku ka deklaruar në Top Channel, tjëtër gjë nga ajo që ka dhënë në dëshminë e parë.

Vajza deklaroi se ka mbaruar shkenca politike dhe se tani është në master për shkenca ndërkombëtare, por, pas ngjarjes që ka ndodhur shprehet se nuk e di nëse ka dëshirë ende që të bëhet politikane.

“Në fshat është vështirë të jetosh sepse e bën të vështirë mentaliteti i mbyllur. Por, mua nuk më ka interesuar ndonjëherë mentaliteti i njerëzve.

Kam jetuar për veten, jo për të tjerët. Ky mentalitet ka qenë rëndesë për mua, sidomos këto kohë. Kam rënë 12 kg”, shprehet Xhisiela. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori