Xhensila Myrtezaj sapo na tregoi se është një nuse për shtëpi (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur Besart Kallaku së shpejti do të kurorëzohen në martesë.

Ndërkohë që çifti simpatik i estradës shqiptare po bën planet e fundit për dasëm, Xhensila Myrtezaj sapo na tregoi që është një nuse për shtëpi.

Një foto e siguruar nga Albeu.com tregon këngëtaren sipmatike duke fshirë në ambientet e një parukerie në kryeqytet.

Pavarësisht se akoma nuk kemi një datë ekzakte për dasmën e çiftit, Xhensila e ka marrë shumë seriozisht duke ia marrë dorën punëve të shtëpisë. /albeu.com/


Shtuar më 02/07/2017, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori