Xhaferri u uron besimtarëve myslimane Fiter Bajramin
Ish-ministri Ferdinand Xhaferri ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Postimi i Xhaferrit në Facebook:

Të dashur motra dhe vëllezër besimtarë, gëzuar Fitër Bajramin!

Mbarësi dhe gëzime për ju dhe familjet tuaja! Uroj që sakrifica juaj e sinqertë në këtë muaj të shenjtë të shpërblehet nga Zoti dhe lutem që bajramët e tjerë të na gjejnë më pranë njëri-tjetrit!

Përzemërsisht, Ferdinandi /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2020, ora 21:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori