Xhafaj i thotë Bashës nga pas: Kafshë mu*i (VIDEO)
Kreu i opozitës Lulzim Basha me tone të ashpra ka akuzuar qeverinë Rama dhe vetë kryeministrin për lidhje me trafikantë të rrezikshëm.

Ndërkohë që Basha në foltore akuzonte Taulant Ballën për lidhje me 3.4 milionë eurot në Toyota, dhe Xhafajn për vëllain e dënuar në Itali, Basha është sharë keq.

Ka qënë mininistri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i cili në nerva e sipër ndërkohë që Basha e akuzonte për vëllanë e ka quajtur atë "kafshë mu*i". /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori