Vuçiç bën skandal, refuzon të fotografohet me Metën (VIDEO)
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka bërë një skandal gjatë punimeve të Samitit të Brdo-Brijunit duke mos pranuar të bëjë foto me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, i cili ishte edhe pritësi.

Ai ishte i vetmi që refuzon të bëjë fotografi edhe pse në vend ndodheshin homologu slloven, ajo kroate dhe Ilir Meta.

Në videon e mësipërme shihet momenti kur Vuçiç ikën, ndërkohë që të tjerët bëjnë fotografi. /albeu.com/

Shtuar më 09/05/2019, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori