Vuajnë për bukën e gojës, shqiptarët pre e trafikantëve për në Gjermani
Çdo ditë e më shumë po apelohet për të rinjtë dhe jo vetëm të cilët të nxitur nga trafikantët, mashtrohen për të ikur në Gjermani.

Premtimi për një jetë më të mirë ka detyruar mjaft shtetas që të marrin kursimet e tyre, për të ndërtuar një jetë më të mirë jashtë vendit.

Të zhgënjyer për jetën e vështirë, vështirësitë ekonomike, mjaft persona kanë marrë edhe lekë borxh për një jetë më të mirë. Dhe nga fotoja në fjalë duket qartë se për fat të keq, mashtrimi i pastër është kthyer në shpresë për njerëzit, të cilët vuajnë për bukën e gojës. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2015, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori