Vret veten një banor i Unazës së Re
Një burrë 65 vjeç me iniciale R.M., banor i Unazës së Re, ka vrarë veten në shtëpinë e tij. Dyshohet se ai është vetvrarë duke prekur rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, rreth orës 23:00. R.M. jetonte vetëm dhe dyshohet se shkaku i vetëvrasjes është gjendja e rënduar psikologjike.

Shtuar më 22/05/2019, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori