Vret veten i moshuari në Shkodër
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëne djehsme në Shkodër.

Një shtetas 75-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke gëlltitur fostoksinë.

Policia e Shkodrës sqaron se 75- vjeçari ka mbërritur gjallë në Spitalin RajonalShkodrës, por ka ndërruar jetë më pas.

Njoftimi i policisë

Më datë 11.07.2018, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi L.M., vjeç 75, i cili është dërguar në spitalin rajonal Shkodër, në gjendje të rëndë dhe rreth orës 13:45 ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër. Neni 99 i Kodit Penal. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2018, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori