Vrenozi hap letrën e katërt për Ramën, e pabesueshme gjetja e tij (VIDEO)
Kur të gjithë flasin për letrat e hapura të kryeministrit Edi Rama, drejtuar liderit të opozitës Lulzim Basha dhe përgjigjes së prerë të këtij të fundit se, nuk ka negociata me të si kryeministër, rrjeti ka shpërthyer në ironi dhe sarkazëm në adresë të shefit të qeverisë.

Më i fundit është Ilir Vrenozi, korçare i famshëm i rrjeteve sociale, i cili përmes një videoje i dërgon një “letër të hapur” kryeministrit.

“Letra e katërt, e hapur për Edi Ramën. Ta lexoj e të më kthejë përgjigje brenda 24 orëve", thotë ndër të tjera Vrenozi në videon e tij.
Shtuar më 24/05/2019, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori