Vrau me thikë 18 vjeçarin, "burg pa afat" për autorin
Pëlqej
Lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur tre ditë më parë në Rrëshen, ku humbi jetën një 18 vjeçar, gjykata ka dhënë masën e sigurisë "burg pa afat" për autorin. Gjykata e Lezhës dha masën e sigurisë “burg pa afat” për 26 vjeçarin Alban Molla, i cili akuzohet për vrasjen e Ardit Kokës, 18 vjeç.

Autori së bashku me shokët e tij janë konfliktuar fillimisht me fjalë, më pas me grushta me një grup tjetër të rinjsh të cilët ishin ulur në një tavolinë tjetër të lokalit. Kur ka parë sherrin, Arditi ka shkuar të ndihmojë shokët, dhe ka goditur me grusht Alban Mollën dhe një shoqërues të tij. Kaq ka mjaftuar që 26 vjeçari ta godiste me thikë, duke i marrë jetën. /albeu.com/


Shtuar më 15/09/2014, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori