Vrau Gaz Çollakun, burg përjetë për Denis Shtrazën
Gjykata e KrimeveRënda dënoi me burgim të përjetshëm Denis Shtrazën me akuzën e rrëmbimit dhe vrasjes së personit.

Vendimi u dha para pak minutash në ambientet e Gjykatës së KrimeveRënda në Tiranë pas një gjyqi që zgjati më shumë se një vit.

Gazmend Çollaku u shpall fillimisht u humbur dhe më pas u gjet i vrarë në zonën e Fushë Krujës.

Që në fillim policia dyshoi tek Shtraza duke e arrestuar atë. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori