Vrau dy motrat në sy të fëmijëve në Astir, arrestohet autori

Autori, Perparim Ademi
Përparim Ademi, i cili vrau dy motrat në zonën e Astirit në Tiranë është arrestuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje, ku 59 vjeçari nga Maqedonia e Veriut ka vrarë me automatik bashkëjetuesen e tij dhe motrën e saj.

Policia bën me dije se krimi ka ndodhur në sy të fëmijëve të mitur të një prej viktimave.

Deri më tani policia bën me dije se shkak për këtë ngjarje mund të jetë bërë refuzimi i bashkëjetëses mes çiftit.

Njoftimi i policisë:

Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë.

Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.

Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

Shtuar më 31/12/2020, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori