Vrau djalin e nusen e tij italiane, arrest me burg për 65-vjeçarin
Gjykata e Elbasanit vendos masën arrest me burg për 65-vjecarin Engjo Llucajn i cili ekzekutoi djalin dhe nusen e tij e tij italiane. Gjate marrjes ne pyetje ai eshte shprehur se e ka kryer krimin pasi djali e dhunonte sistematikisht.

"E vrava djalin, pasi nuk doja nuse të huaj në shtëpi. Nuk e di se si e bëra këtë vrasje. Ju thashë që djalidhunonte sistematikisht, që nga dita që më solli në shtëpi nusen e tij, dhe më thoshte që kjo do të jetojë me ne. Jam penduar, se kisha vetëm një dritë sysh, ashtu sikundër jam penduar edhe për vajzën e huaj që e vrava. Nuk di çfarë të them më shumë. Kjo ndodhi për një moment, dhe as vetë nuk e di se si e bëra me dorën time një gjë të tillë. Por ju them se djalidhunonte sistematikisht." është shprehu ai para hetueve. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2013, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori