Vrau çunin e xhaxhait, Anglia në alarm për shqiptarin e rrezikshëm
Policia anglezë kanë shpallur në kërkim një shqiptar të rrezikshëm.

Granit Shehu, 34 vjeç, (datlindja 14. 01. 1984) kërkohet në Shqipëri me dyshim për vrasje.

Besohet se ai ishte përfshirë në një grindje më 16 shtator 2015, në të cilin me një armë zjarri qëlloi dhe vrau djalin e xhaxhit t tij.

Shehu përshkruhet si i bardhë, me flokë kafe të shkurtër.

Çdokush që ka informacion mbi vendndodhjen e Shehut duhet të kontaktojë Njësinë e Ekstradimit të Metit në 0207 230 3191 ose të kontaktoni me Crimestoppers në mënyrë anonime në 0800 555 111. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2018, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori