Vrau babain e tij dhe një biznesmen, kush është menaxheri i VIP-ave që u ekzekutua
Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme.

Jurgen Kurti u shpall i pafajshëm për babin e tij, teksa përgjegjësia për krimin i ra dajës së tij.

Mirëpo, 1 vit pas ngjarjes tragjike që i mori jetën babait të tij, ai u arrestua sërish për vrasje.

Ai u arrestua për tu lënë sërish i lirë së bashku me vjehrrin e tij, Konstadin Ekonomi dhe vëllanë e tij, Kujtim Ekonomi për vrasjen për motive pronësie në Durrës.

Dikur menaxher i vip-ave, sot Jurgen Kurti ka gjetur vdekjen. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori