Vrau 8 njerëz, vrasësi vlonjat shkruan dhe shan në Facebook, më keni çar k***

Pëlqej
Autori i masakrës së Resulajt në Vlorë, i cili vrau 8 njereëz, Ritvan Zykaj, edhe pse është në ndjekje nga policia, ka komentuar dhe ofenduar në Facebook.

Ai i është përgjigjur njërit prej komentuesve ku shkruan: Cme keni car kr
Shtuar më 10/08/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori