Vrau 45-vjeçarin, gjykata lë sërish në burg Nazime Vishën
Pas përfundimit të afatit prej 30 ditësh burg, të vendosur në gusht, gjykata ka vendosur sërish masën arrest me burg për Nazime Vishën e cila po hetohet në lidhje me vrasjen e
përdhunuesit të saj, Fiqiri Muça, 45 vjeç, i cili disa muaj më parë e kishte rrëmbyer të renë dhe pas denoncimit të familjarëve e kishte lënë të lirë.

Prokuroria ka qënë ajo që kërkoi arrest me burg për 18-vjecaren, deri në përfundim të hetimeve. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2012, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori