Vrau 30 vjeçarin me thikë, kush është autori i krimit brutal
Pëlqej
Policia e Tiranës ka dhënë detaje për vrasjen me thikë të një 30-vjeçari mbrëmjen e djeshme në rrugënBego Hoxha” në Kombinat

Njoftimi i policisë:
Dëmton me mjet prerës në trup 30 – vjeçarin duke i shkaktuar atij vdekjen.
Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Shërbimet e Policisë identifikuan dhe shpallën në kërkim shtetasin :
– M. S., 25 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas mbrëmjen e djeshme në rrugënBego Hoxha” në Kombinat, ka dëmtuar me mjet prerës në trup shtetasin H. H., 30 vjeç, i cili mëngjesin e sotëm ndërroi jetë në spital. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori