Vritet me armë zjarri punonjësi i karburantit në Sarandë, shkak dyshohet grabitja
Një vrasje ka ndodhur sot në mëngjesin e ditës së sotme në një pikë karburanti në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur konkretisht në orën 4:30.

Viktima quhet Artan Hoxha, 44 vjeç, banor i fshatit Gjashtë, shkruan Syri.net.

Ai ka qenë punëtori i karburantit dhe dyshohet se është vrarë gjatë një grabitjeje. Policia është duke hetuar rrethanat./Albeu.com/
Shtuar më 06/11/2016, ora 08:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori