Vrasje me armë zjarri në Shkodër
Një 35-vjeçar është vrarë këtë të shtunë me armë zjarri në qytetin e Shkodrës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Juban ku një person ende i paidentifikuar nga policia ka qëlluar Marjan Martinin për tu larguar më pas me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e vrasjes dhe kapjen e autorit. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2013, ora 18:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori