Vrasje e atentate, largohet nga detyra drejtori i Policisë në Shkodër
Pas ngjarjeve kriminaleShkodër, është larguar nga detyra drejtori i Policisë Vendore në Shkodë

Ditët e fundit në Shkodër kanë ndodhur shum ngjarje të rënda kriminale, dhe dyshohet se largimi i tij ka edhe lidhje për dështimin në zbulimin e parcelave me kanabis.

Kujtojmë se Edison Çutaj dhe Klement Pepaj u vranë në Malësinë e Madhe, ndërkohë që aty u gjetën edhe parcela me kanabis.

Më pas iu bë atentat shefit të Policisë Bashkiake Malësi e Madhe, Mentor Hasanajt, në lagjen Dobraç të Shkodrës.
Shtuar më 15/10/2020, ora 19:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori