Vrasja nė Durrės, “arrest me burg” pėr 15-vjeēarin
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjykata e Durresit vendosi sot masen e sigurise “arrest me burg” pėr 15-vjeēarin Edrin Varakun i cili vrau shokun e tij, Adriatik Tota, gjate ores sė praktikes mekanike. Gjatė seancės akuza ka paraqitur te gjitha provat e grumbulluara.

Varaku u arrestua disa ore pas krimit, duke pranuar vrasjen e duke treguar se e kishte bere ate pasi viktima e kishte ofenduar.

Nė seancėn e sotme gjyqėsore Varaku ka shfaqur pendesė pėr krimin e kryer.

Ndėrkohė gjykata ka lėnė nė burg edhe mėsuesin Thoma Llazari i cili akuzohet pėr moskallėzim tė krimit.

Mėsohet se mėsuesi ka qėnė i pranishėm gjatė krimit por kur ėshtė pyetur nga efektivat nuk ka treguar emrin e autorit.

Ngjarja e rėndė qė ndodhi 2 ditė mė parė nė shkollėn e mesme profesionale “Beqir Ēela” nė Shkozet tronditi sigurinė nė shkolla. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2013, ora 15:52
rrahmon morina
e Premte 6 Dhjetor 2013, Ora 17:42
o kurr mos e leshoni prej burgu se aj prap vepron njejt meriton denim te perjetshem edhe pse i mitur meriton
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.