Vrasja e Santos, burg dy kushërinjve Gjozi
Gjykata e Tiranës la sot në burg për 15 ditë 2 kushërinjtë nga Fushë Kuqa, Klodian dhe Gazmir Gjozi të dyshuar si të implikuar me atentatin ndaj bankierit Artan Santo.

Afati 15 ditor u kërkua nga Prokuroria, kohë në të cilën pritet të dalë ekspertiza e rrobave të dy kushërinjve, që do të provojë nëse ka apo jo prezencë baruti në to. /albeu.com/

Shtuar më 30/06/2014, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori