Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Vrasja e gjyqtares mes Tiranës, shpërthen kolegu: Kemi falimentuar

Gjyqtari Artan Lazaj ka reaguar pas vrasjes së tmerrshme që ndodhi dje në Tiranë ku humbi jetën gjyqtarja Fildes Hafizi nga ish-bashkeshorti i saj.

Me anë të një postimiFacebook, Lazaj shkruan plot revoltë se drejtësia në këtë shtet ka mbaruar dhe ka falimentuar plotësisht.

Postimi i Lazajat në Facebook

Sot ka falimentuar edhe ai pak shtet qe kishim. falimentim i plote i Policise dhe sistemit te vuajtjes se denimit.

Kur ndodh kjo me nje nga shtresat me te nderuara te shoqerise imagjino per shtresat e thjeshta. Fajin e ka Drejtesia?!

Lepuri fle tjeterkund e shijohet nga tjeterkush. Duhet rrevolucion,i vertete e jo nga keto “rrevolucionet”,qe trumbetohen sot.U prefsh ne paqe mikja dhe Kolegja jone. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2017, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori