Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO)
Pëlqej
Ndërkohë që kanë kaluar disa javë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur pamje të reja.

pamje shihet vrasja e rëndë, e cila ka ndodhur në vetëm 7 sekonda dhe më pas autori është arratisur me vrap.

Sipas policisë autori dhe viktima kanë pasur njohje midis tyre.

Sipas ekspertëve, shënjestra e atentatit me armë ka qenë ish-oficeri i krimeve, Bercana.

Të njëjta burime, shtojnë se dyshimi se Silvana Ndoci njihte autorin e krimit të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2018, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori