Vrasja e 38-vjeçares, nxirret identikiti i personit të dyshuar
Policia ngushton rrethin e të dyshuarve për vrasjen e 38-vjeçares Fatbardha Tafa, mbrëmjen e së martës në Tiranë. Burime zyrtare pranë grupit të hetimit bënë të ditur për "AS" se eksperët e krimeve të rënda në drejtorinë e policisë së shtetit dhe ata të drejtorisë së Tiranës, kanë hartuar identikitin e personit të dyshuar si ekzekutori mbi bazë të dëshmive të siguruara natën e krimit.

Mbi 130 përsona të grupmoshëns 16-20-vjeçare, janë shoqëruar në polici dhe mbi bazën e karakteristikave të mbledhura deri tani, hetuesit po e ngushtojnë rrethin me metodën e përjashtimit. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2012, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori