Vrasësi në Kavajë: Ja pse e vrava Ismet Xhanin
Xhevdet Saraçi, personi që vrau 30-vjeçarin Ismet Xhani është rrëfyer përpara oficerëve të policisë për krimin.

Ai tha se e ka vrarë Ismetin, baba i një fëmije pasi ia kishte prerë plepin.

Sipas tij, nëse nuk do ta vriste Ismetin, atëherë Ismeti do ta vraste atë.

“E qëllova se më preu plepin. I thashë të ikte, por nuk më dëgjoi dhe pastaj e qëllova”, u shpreh 56­-vjeçari. /Albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 19:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori