Vranësira të pakta, çdo ndodhë sot me temperaturat
Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 10-12 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 1,0 –1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje. Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 4/18°C
Zonat e ulëta 4/24°C.

Shtuar më 31/03/2020, ora 08:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori