Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Sot priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Elbasan dhe Fier, ndërsaqarqet e tjera do të ketë vranësira.

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsabregdet do të ketë qarkullim mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale

bregdet: 23 / 33 °C

Në vendet e ulëta: 23 / 37 °C

Në vendet malore: 15 / 30 °C.
Shtuar më 25/08/2019, ora 08:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori