Vranë 28-vjeçarin, “burg pa afat” për tre të akuzuarit
Tre të akuzuarit per vrasjen e 28-vjeçarit Festim Tola në fshatin Rade te Durresit kanë marrë sot masën e sigurisë “burg pa afat”. Në seancën e zhvilluar sot në Gjykata e Faktit në Durrës, të akuzuarit Alfred Gjoka, Baki Huqi dhe Erian Muharremi kanë hedhur poshtë akuzat që rëndonin mbi ta, duke deklaruar se nuk kanë qënë ata që kanë shkrepur ndaj viktimës.

Nga ana tjeter akuza ka deklaruar se te tre te akuzuarit jane perfshire në bashkepunim ne vrasjen e dates 8 shtator , ku prane nje lokali mbeti i vdekur nga plumbat e armeve te zjarrit shtetasi Festim Tola. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori