Voton Meta: Pas kaq ditesh u hap kohe per fitoren tone
Albeu.com
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, hodhi votën e tij në nj nga qendrat e votimit në njësinë bashkiake nr.7 në kryeqytet. “E pata shumë të lehtë të gjeja numrin 24. Uroj që të gjithë aktorët të kontribuojnë për mbarësinë e kësaj dite”, u shpreh Meta përpara kamerave.
Meta nuk nguroi të përdorte dhe humorin gjatë votës. “Pas kaq ditësh u hap kohë për fitoren tonë”, përfundoi ai.
Shtuar më 28/06/2009, ora 17:52
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori