"Volkswagen-i" shpërthen gjatë natës në Tiranë, ku po dyshohet
Një makinë është shpërtheu me lëndë plasëse në Tiranë.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Zgafnor dhe sipas informacioneve paraprake, lenda plasese i eshte vendosur nje makine “Wolsvagen”, ne pronesi te 54-vjecares Kujtime Hoxha.

Mesohet se makina ka qene e parkuar ne ane te rruges dhe per fat nga shperthimi ka pasur vetem deme materiale.

Ne vendin e ngjarjes eshte gjetur fitil zjarr përcjelles.

fshatin Zgafnor të Njësisë Administrative Zall Herr, gjatë orëve të vona të natës, në automjetin tip “Volksëagen” dyshohet të ketë shpërthyer një sasi e dyshuar lënde plasëse.

Si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në njerëz, por vetëm disa dëme materiale. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./albeu.com/

Shtuar më 28/02/2020, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori