Vodhi dy vite më parë, policia arreston 20 vjeçarin nga Berati
Një shtetas i dënuar me dhjetë muaj burg për "vjedhje me dhunë" është kapur sot nga ana e uniformave blu. Nga ana e Seksionit për Krimet ndaj Jetës dhe Lirisë së Personit është kapur shtetasi i shpallur në kërkim, Aleksandër Arrëza, 20 vjeç, banues në Berat.

Gjykata e Apelit Durrës, me vendimin Penal Nr. 1299/10.10.2015, e ka dënuar me 10 muaj burg, për veprën penale “Vjedhja me dhunë”.
Më datë 18.03.2013, shtetasi Aleksandër Arrëza ka vjedhur me dhunë një lokal në lagjen “30-Vjetori”, Berat. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2015, ora 12:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori