"Vodhët e vodhët, tani keni gojë e flisni", Rama le pa fjalë komentuesin
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama i ka kthyer pergjigjen disa prej komentuesve qe e kane thumbuar ne profilin e tij ne Facebook.

REPLIKAT:

Komentuesi: o bos a tlumt ty qe mbledh gjithe budallenjt me vete. posht pd ps lsi. e rropet popullin!

Rama: Te gjithe budallenj vetem ti i zgjuar eee?! Po te ishe aq i zgjuar sa te duket vetja, per ta bere budalla gjithe popullin, diku do te te kishte dale nami per ndonje mrekulli qe do kishe bere😂 Po ti ne fakt je thjesht i pashkolluar ose i shkolluar sa per te thene si shume viktima te tjera te nje cerekshekulli rrumpalle, pa shtet, pa arsim, pa edukate, dhe ne fund te fundit s’ke faj qe te duken te tere budallenj pervec vetes

Komentuesi: O Rame, mbi 100 punonjes ne bashki jane te tute te ps-se, mja mbylle se e kenaqe ate popull te vojtur!!

Rama: Kadro, cfare po me thua se nuk po te marr vesh Kadro?! Po pse Kadro ku eshte degjuar kjo qe thua zotrote qe i qake hallin edhe popullit te vojtur, nderkohe qe je per t’u qare me ooooiiiiii per mendjen qe paske.

Komentuesi: Nuk din te flasin vetem per karrike jan shajn njeri – tjetrin kur e ndegjoj jo Ramen po edhe te tjeret….kote pa kuptime sdin as te genjej….

Rama: Ke shava une pa he me thuaj njehere meqe e paske degjuar zotrote?! Ti je nje i genjyer qe genjen veten se s’te genjen dot njeri, prandaj te duken te gjithe genjeshtare😢 Po s’je i vetmi dhe nuk te ve faj, sepse me c’te kane degjuar veshet e c’te kane pare syte cerekshekulli, pse te me besosh mua ti, s’ke faj vertet!…

Komentuesi: Ik se lat nam vodhet e vodhet tani keni goje dhe flisni te ter hajduter me Salen te parin

Rama: Tori, se me qenke zhveshur edhe lakuriq si Tarzani, keto llafe kazani ik e beji diku tjeter se mua hajdut s’me ben dot as zotrote e as te tere majmunet e xhungles bashke me ty o TarzanPrandaj te lutem mos e meso ate kingun qe ke mbi shpatulla, e te te rroje sa malet, me kete gjuhe prej pylli, se ty mund te te shijoje majmunizmi qe i fut te tere ne nje thes, po djalin e vogel mos e merr ne qafe me kete lloj edukate primitive…

Komentuesi: ne vend te bukes hani droge xaxaxa zgjohuni o populll se droga u ka vene ne gjume

Rama: Lida po ty kush te ka mbushur mendjen qe je kaq zgjuar sa te ngresh tere popullin nga gjumi?Shko ne shkolle vajze e mire dhe mos i lejo vetes keto lloj dokrrash qe u falen vetem te dehurve ne klubin e katundit

Komentuesi: spitalle pa savatu shkollat pa lyj rruga cop cop e kobit urat pa rregullu qysh ku ila berisha qyteti perseri dujas ki tallet me gjin ja qet kripen aty

Rama: Hahaha Mahmut Matmuja te marrsha te keqiat megjithe gjyslyket firmato e me keto poza prej topmodeli para veturavePo njecik shqip me shkru do mesosh o voc apo c’po te duhet thuaj

Komentuesi: Ti flet per drejtsi ?! Shko more i paftyr …

Rama: Laura?! C’pate?! C’eshte kjo gjuhe vulgare?!

Komentuesi: Vota lsi se koha jote ka ikur oedo

Rama: Durim, voten tende e di ti, po Kavajen tende do ta bej une me gocat e cunat e mi. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori