Vodhën paratë e debitorëve, prangosen dy punonjës banke
Dy punonjës banke kanë përfunduar në prangat e policisë me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Sipas policisë Adrian Asllani dhe Nelion Delliallisi, oficerë kredie në bankën NOA sh.a, me anë të mashtrimit kishin përvetësuar shuma të konsiderueshme të debitorëve ndaj bankës. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2012, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori