Vodhën kunguj, arrestohet katër të rinj shqiptarë
Policia ka vënë në pranga katërrinj shqiptarë në Itali pasi kanë grabitur kunguj.

Të rinjtë kanë vjedhur 25 kuti me kunguj, me qëllimin që t'i tregtonin ato.

Sipas informacioneve ngjarja është regjistruar në Acerra dhe këto lloj grabitjesh janë të zakonshme.

Sipas dëshmitarëve, hajdutët pasi i vjedhin produktet i shesin me çmime dhe më të ulëta duke iu bërë kështu edhe konkurrencë. /albeu.com/Shtuar më 10/09/2017, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori