Vodhën bankën, nën hetim drejtori dhe punonjësja
Pëlqej
Shefja operacionale e një banka Brunilda Dura është arrestuar sot nga blutë e kryeqytetit pasi në bashkëpunim me shtetasin F.Z, detyrë drejtor kanë lejuar arketarin te pervetesoje shuma te konsiderueshme.

"Nga hetimet e kryera, shtetasi Besmir Laja, punonjës i një banke të nivelit të dytë, arkëtar, dyshohet se ka vjedhur në këtë bankë, duke shpërdorur detyrën, shumat prej: 7.280.012 lekë, 32.900 euro dhe 18.080 dollarë amerikan nga arka e bankës, si dhe 510.000 lekë nga ATM" thuhet ne njoftimin e policise.

Sipas saj, shtetasi Besmir Laja, 29 vjeç 29, banues në Tiranë eshte shpallur ne kerkim. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori