Vlorë, zjarr pranë spitalit
Mëngjesi e sotëm, një zjarr ka rënë pranë spitalit neuro-psikiatrik në Vlorë. Zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur vënien nën kontroll të flakëve.

Deri më tani nuk raportohet për ndonjë person të plagosur, por vetëm për dëme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2011, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori