Vlorë, vetëdigjet 65 vjeçarja
Një 65 vjeçare në fshatin Babicë e Madhe i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur. Sipas policisë së Vlorës, gruaja ka spërkatur veten me lëndë djegëse, i ka vënë flakën dhe më pas është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Nga hetimet e kryera ka rezultuar gjithashtu se kjo shtetase vuante nga shëndeti mendor dhe se kishte tentuar edhe herë të tjera të vetëvritej. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2012, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori