Vlorë, ndalohen 13 klandestinë nga Siria dhe Eritrea
Ndalohen 13 klandestinë nga Siria dhe Eritrea në Vlorë . Sipas policisë klandesitën kishin ardhur në mënyrë ilegale nga Greqia dhe kishin si destinacion përfundimtar vendet evropiane.

Ata u kapën në një furgon në afërsi të Palasës. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori