Vlorë, grabiten dhe dhunohen dy të moshuar
Mbrëmjen e kaluar dy të moshuar nga fshati Dukat i Vlorës janë grabitur dhe goditur brenda në shtëpinë e tyre. Kjo i ndodh për herë të dytë dy të moshurve, Laçe Hibroj 80 vjeç dhe Selvie Hibroj 77 vjeç.

Hajdutët kanë hyrë nga dritarja e banjës dhe u knaë vjedhur çiftit plot 60 mijë lekë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori