Vlorë, bllokohen 108 automjete pa dokumenta
Rreth 108 mjete me mangësira në dokumentacion janë bllokuar nga policia e Vlorës në kuadër të një operacioni të gjerë të realizuar nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Vlorë.

Gjatë 10 ditëve të fundit janë arrestuar 30 persona për vepra të ndryshme penale dhe janë kapur 10 shtetas të shpallur në kërkim kryesisht për vjedhje, me armë dhe plagosje me dashje. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2012, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori