Vlorë, arrestohet kapoja i bandës së grabitësve
Drejtuesi i një bande grabitësish në qytetin e Vlorës është arrestuar nga blutë e qytetit bregdetar. I shumëkërkuari Katriot Aliu i cili drejtonte grupin prej 7 personash të cilët kishin kryer një seri vjedhjesh në këtë qytet.

Gjykata e Vlorës kishte caktuar masën e sigurisë “arrest në burg” për 36-vjeçarin i cili akuzohet për vjedhje me armë dhe me dhunë. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2013, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori