Vlahutin: Shqiptarët kanë arsye për të qenë të gëzuar sot
Pëlqej
"Shqipëria ka arsye për të qenë e gëzuar sot. Shqiptarët meritojnë që t’u njihen të gjitha përpjekjet, dhe besimi i tyre në vlerat e një unioni të përbashkët.

Në ditët në vijim do të kemi mundësi të hyjmë edhe në detaje. Mogherini do të përcjellë mesazhin për Shqipërinë", -tha Vlahutin.

Ky është mesazhi i ambasadores së BE Romana Vlahutit para publikimit të raportit të KE për Shqipërinë. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori