Vjen për pushime në Ksamil, pushuesit i grabisin portofolin
Një grabitje ka ndodhur në Ksamil ku një shtetas nga Prizreni është plaçkitur.

Sipas policisë shtetasi me inicialet R.O, 39 vjeç banues në Prizren, i janë vjedhurbanesën ku rrite me qira një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente.

Më datë 21.08.2017, gjatë natës, në lagjen ”Baxho” Ksamil, shtetasit R.O, vjeç 39, banues Prizren, në banesën ku rrinte me qira i kanë vjedhur një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal. /albeu.com/Shtuar më 22/08/2017, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori