Vjen i nxehti afrikan, temperaturat mbi 40 gradë
Pëlqej
Për ata që ende nuk kanë nisur pushimet mund ti nisin ato në këtë muaj pasi sinoptikanët paralajmërojnë një rritje të temperaturave dhe qëndrueshmëri të motit.

Gjatë kësaj jave termometri do të shënojë edhe 38 gradë, temperaturë e maturhije, ndërsa në diell ajo mund ti kalojë 40 grade celcius. Kjo situatë është si pasojë e të nxehtit afrikan. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2014, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori