Vjedhja e telefonit, vajzat kapen "mat" nga kamerat e sigurisë (VIDEO)
Nuk janë vetëm meshkujt ata që grabisin, tashmë kontigjent i hajdutëve janë bërë dhe femrat mbi 25 vjeç. Në pamjet filmike të regjistruara në një dyqan në qendër të Laprakës dy femra rreth të 30–ve janë futur si kliente për të blerë, por pas 6 minutash kanë arritur të grabisin telefonin Samsung Galaxy.

Në videon e publikuar nga News 24, shihet se si njëra prej femrave shfrytëzon ngarkesën e shitëses dhe arrin pas disa sekondash ti marrë celularin dhe ta fusë në qesen me rroba. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori